Energetici odměnili nejlepší školáky na ZŠ Krušnohorská

Už tradičním předáváním drobných dárků pro nejšikovnější hokejisty-školáky zakončili hokejisté A-týmu školní rok na ZŠ Krušnohorská, se kterou klub dlouhodobě spolupracuje. Ondřej Beránek, Filip Novotný a Jaromír Kverka ocenili nejlepší individuality vybrané klubem a školou. Poděkování a pozorností od zástupců klubu se dostalo i třídním učitelům a řediteli školy Mgr. Miroslavu Peerovi.

S několikadenním předstihem byl na partnerské základní škole Krušnohorská v Karlových Varech na Růžovém vrchu zakončen předáním vysvědčení školní rok. Ty jim „zařídila“ částečné rekonstrukce školy.

U příležitosti předávání vysvědčení vedení mládežnického úseku HC Energie Karlovy Vary každoročně ve spolupráci se školou oceňuje nejlepší žáky. Slavnostního vyhodnocení byli přítomni i hráči A-mužstva Ondřej Beránek, Filip Novotný a Jaromír Kverka, kteří svým možným nástupcům popřáli jim hodně zdaru do dalších školních i hokejových ročníků a předali dárkové vouchery na nákup hokejového vybavení.

Vedení klubu zároveň předalo malé dárky třídním učitelům jednotlivých tříd za jejich nelehkou práci během celého školního roku. Mladí hokejisté mají v průběhu hokejové sezony upravený školní režim tak, aby obstáli nejenom ve škole, ale i na ledové ploše. Vedení klubu touto cestou děkuje třídním učitelům – Alici Jandošové, Petře Löbělové, Šárce Waclavové, Ivetě Šikové, Gabriele Szatmaryové, Janě Mikolášové, Radce Pourové, Ivanu Závorovi, Miroslavu Kuciánovi, Štěpánce Farkavcové, Jindřichu Haškovi a Dagmar Steidlové, a především řediteli školy Miroslavu Peerovi a jeho zástupci Václavu Stručkovi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.