Dynamo zakončilo sezonu a ocenilo úspěšné hráče

Extraligová sezona 2017/2018 je oficiálně minulostí. Hokejový klub Dynamo Pardubice ji zakončil na tradičním galavečeru, který se stejně jako v minulých letech uskutečnil ve Východočeském divadle Pardubice. V rámci galavečera ocenil nejlepší hráče mládeže dle určení trenérů příslušných kategorií. Své ceny obdrželi i hokejisté A týmu.

V jeho úvodu si vzal slovo generální manažer klubu Dušan Salfický, který poděkoval trenérům, hráčům a členům realizačního týmu za úspěšnou sezonu, partnerům za podporu v minulém ročníku a okomentoval novinky v klubu – změny v kádru, přejmenování arény nebo pořádání Memoriálu Zbyňka Kusého.

Hokejový klub ocenil své mládežníky, ceny jim předali současní hokejisté A týmu Dynama. V kategorii mladších dorostenců uspěl útočník Michal Rouha, nejlepším starším dorostencem se stal forvard Dominik Chára, v juniorské kategorii kraloval Václav Zídek.

Své ceny obdrželi i nejlepší hráči A týmu, dvakrát si vyběhl na pódium obránce Marek Trončinský, jenž se stal nejlepším obráncem a nahrávačem. Nejlepším střelcem sezony 2017/2018 je Petr Sýkora, brankářem Ondřej Kacetl, nejslušněji hrál Jordann Perret, nejužitečnějším hráčem byl zvolen Tomáš Rolinek.

Během hokejového galavečera došlo i na slavnostní moment, předseda představenstva společnosti enteria Martin Havelka obdržel od Vladimíra Martince a Petra Sýkory dres s číslem 10 k výročí, které jeden z nejvýznamnějších partnerů pardubického hokeje, jenž jej skrze svou společnost Chládek a Tintěra Pardubice podporuje, slaví.

Hosté galavečera pardubického hokeje poté mohli zhlédnout divadelní představení Z postele do postele v brilantním provedení souboru Východočeského divadla v Pardubicích.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz