Search
Close this search box.

Dynamo s novými trenéry míří do Karlových Varů

Po týdnu plném změn čeká na hokejisty Pardubic další extraligové utkání. Východočechy čeká takřka 250kilometrová cesta na západ, v KV Areně se v rámci 25. extraligového kola představí od 17.30 hodin.

Dynamo se v lázeňském městě představí pod vedením nových trenérů. „Nejsme v jednoduché situaci a určitě najednou nezačne hned všechno fungovat jen proto, že přišel nový trenér. Základ je v práci. Za tři dny jsme nějakou odvedli, ale nejde pokrýt úplně všechny situace a taktické záležitosti. Co jsem považoval při svém nástupu za nejdůležitější, na tom jsme maličko zapracovali,“ řekl hlavní kouč Ladislav Lubina.

Nové vedení A týmu naordinovalo hráčům přísný řád a náročné tréninky. „Práce mnoho – času málo. Snažím se vytěžit z minima maximum a tak to bude o utkáních o víkendu. Přeji si, abychom o víkendu získali co nejvíce bodů a i po něm vydržela snaha u hráčů zvrátit vývoj sezony,“ pokračoval hlavní trenér pardubických hokejistů, jenž slavil s Pardubicemi mistrovský titul v roli hráče i kouče.

„Karlovy Vary jsou mladé mužstvo, které je velmi dobře kondičně připravené. Energie jsou nepříjemným soupeřem pro kohokoliv včetně nás. Marodku máme takřka prázdnou, jediným hráčem mimo hru je Jordann Perret z důvodu namoženého zápěstí, jinak máme menší šrámy, které by jinak měly být pro zápas v pořádku,“ doplnil Ladislav Lubina.

Karlovarští po vítězství nad obhájcem titulu Brnem další dva zápasy doma prohráli bez bodového zisku, ale naposledy uspěli v důležitém utkání v Chomutově. „Musíme makat jako doteď a doufat, že nějaké body ještě posbíráme,“ přeje si karlovarský útočník Tomáš Mikúš vylepšit bilanci v boji o první desítku před reprezentační pauzou.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient