Dvojici lupičů zhatila plán vysoká rychlost

Proč cizinec utíkal a z čeho byl obviněn? Vše začalo dne 27. listopadu v Moravské Třebové, kde bylo z kabiny vozidla doručovací společnosti ukradeno téměř 100 tisíc korun. Podezřelé cizince i s jejich autem však zachytil kamerový systém a jednoho z nich si povšiml i zaměstnanec doručovací společnosti. Policisté tedy měli dostatečný popis podezřelých včetně vozidla, kterým odjeli. Po takovém úlovku chtěli rychle odjet zpět do své domoviny, ale tyto plány jim zhatila vysoká cestovní rychlost. Toho si všimli dopravní policisté z Ústí nad Orlicí v blízkosti Rudoltic a zastavili je. Během řešení překročené rychlosti policisté dostali od operačního střediska informace o ukradených penězích a možných podezřelých, proto okamžitě zadrželi celou osádku vozidla. Po provedených výsleších se čtyřiapadesátiletý cizinec ke krádeži doznal. Druhý z cizinců měl být pouze řidičem, který o protiprávním jednání svého spolujezdce nic nevěděl.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak