Dvojice navštívila známého v jeho bytě a vyházela mu věci z okna

V listopadu loňského roku přišla na návštěvu do bytu známého v ulici V Alejích dvojice – 22letý muž a žena ve věku 27 let. Když se poškozený vzdálil, tak mu vyhodili z okna různé věci a část z nich pak i ukradli. Způsobili mu škodu za necelé 4 tisíce korun. Své jednání budou nyní vysvětlovat příslušné komisi Magistrátu Chomutov kam chomutovští policisté přestupky proti občanskému soužití a proti majetku zaslali v květnu k projednání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak