Dvojice kradla v obchodě, agresor vytáhl na ostrahu nůž

(Aktualizováno před )

Začátkem června se stal v prodejně potravin v Tuklatské ulici v Praze 10 incident mezi ostrahou, ženou podezřelou z krádeže a mužem, který tam byl s ní. Vše začalo tím, že si ostraha všimla ženy podezřelé z krádeže čokolád, které si ukryla do batohu. Ostraha po ní chtěla, aby ukázala obsah zavazadla, což žena odmítla a dala se na útěk. Několik metrů od prodejny byla dostižena a po krátkém sporu o batoh přišla. Pak z místa definitivně utekla. S tímto batohem se pracovník obchodu vracel zpátky, když k němu přistoupil agresor se slovy: “Vrať mi ten batoh nebo tě zabiju!” a vytáhl nůž, kterému vystřelila čepel. Na to poškozený batoh neznámému pachateli vydal a ten odešel pryč.

Popis podezřelého: muž byl ve věku kolem 25 – 30 let, štíhlé sportovní 170 cm vysoké postavy. Měl tmavé krátké vlasy a na hlavě čepici s kšiltem hnědozelené barvy. Na sobě pak měl krátké ¾ kalhoty z riflového materiálu tmavě modré barvy a khaki triko. Na pravém předloktí měl tetování. Hovořil česky.
Popis ženy: žena byla ve věku 25 – 30 let, vysoká cca 160-170 cm. Měla rovné dlouhé vlasy sepnuté gumičkou a oblečená byla do šatů hnědozelené barvy, které měly z přední strany zapínání na knoflíky. Přes rameno měla kabelku tmavé barvy a na nohou světlé boty. Hovořila česky.

Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu vydírání, za což pachateli hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi.

Jestliže muže nebo ženu na záběrech někdo poznává, ať se ozve na linku 158.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz