Search
Close this search box.

Dvě ženy neoznámily ukončení nájmu, hrozí jim vězení

Z podvodu obvinili policisté ženu (53), která v zákonné lhůtě neoznámila úřadům ukončení nájemního vztahu k bytu v Bílině. Tím jí byla neoprávněně přiznána a vyplacena sociální dávka přes pět tisíc korun. Za podvod jí hrozí až dva roky vězení.

Stejného jednání se dopustila i mladší žena (33), která zase neoznámila ukončení nájmu v Krupce. Neoprávněně se tak obohatila o skoro šest tisíc korun. I ona už byla obviněna z podvodu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient