Search
Close this search box.

Dva řidiči po večerním popíjení ještě nadýchali

Téměř ve stejnou dobu se staly dvě dopravní nehody, které měly mnoho společného. Před šestou hodinou ranní včera vyjížděli znojemští policisté k hraničnímu přechodu Hatě. Sedmatřicetiletý muž tam se Škodou Octavia vyjížděl od čerpací stanice a narazil do boku projíždějící policejní Škoda Octavia. Muž se zřejmě nevěnoval plně řízení a nedal přednost v jízdě služebnímu autu. Naštěstí se vše obešlo bez zranění. Způsobená hmotná škoda je téměř sto tisíc korun. Vyšlo však najevo, že jeho nepozornost patrně způsobil i alkohol, který mu po večerním popíjení ještě proudil v krvi. Výsledek dechové zkoušky měl 0,73 promile.

Asi pět minut po tomto střetu došlo v Průmyslové ulici ve Znojmě k další kolizi dvou osobních aut. Třiapadesátiletý řidič VW Passat se pravděpodobně nevěnoval plně řízení a nedobrzdil, když před ním z důvodu silničního provozu zastavil Renault Megane. Při nárazu utrpěla spolujezdkyně v Passatu zranění. Podle prvotních informací by se mělo jednat o lehké zranění. Způsobená hmotná škoda je také skoro sto tisíc korun. Muž za volantem Passatu nadýchal 0,55 promile alkoholu. Oběma řidičům z našeho regionu zakázali policisté pokračovat v další jízdě a jejich protiprávním jednáním se budou dále zabývat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient