Search
Close this search box.

Dva provinilce odhalila policie v Klatovech, jeden řidič byl opilý a druhý zdrogovaný

U obce Dešenice policisté kontrolovali v pátek 13. dubna tohoto roku řidiče. Dvaapadesátiletý muž z obce u Nýrska jel s vozidlem značky Citroen a byl zastaven pětatřicet minut po jednadvacáté hodině policisty z obvodního oddělení z Nýrska. Muž se podrobil dechové zkoušce a přístroj naměřil 1,49 a opakovaně 1,47 promile alkoholu. Policisté muže převezli do zdravotnického zařízení v Klatovech, kde bylo provedeno lékařské vyšetření i odběr krve. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

V sobotu 14. dubna v Sušici na ulici Volšovské byl hlídkou policistů z místního obvodního oddělení kontrolován řdiči vozidla značky Škoda octavia. Čtyřicetiletý muž z obce u Berouna jel s vozidlem po městě padesát minut po osmnácté hodině. Jeho dechová zkouška byla s negativním výsledkem, ale test na návykové látky měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin. Muž souhlasil s lékařským vyšetřením i odběrem biologického materiálu a je podezřelý ze spáchání přestupku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient