Dva muži se na ubytovně servali kvůli cigaretám, jeden z nich skončil v nemocnici

Hádka o cigarety vyústila v noci na pondělí ve Slatině ve fyzické napadání. Na tamní ubytovnu přivolal k dvěma znesvářeným cizincům strážníky hlídač a po příjezdu jim ukázal terasu, kde se prý muži poprali. Hlídka potkala na chodbě o patro výš osmadvacetiletého muže bez trička, který si zrovna omýval krvácející šrám nad okem. Strážníkům ukázal o pět let mladšího opodál stojícího muže, který se lámanou češtinou hlídce přiznal, že nezvládl své chování a muže udeřil. Nasvědčovala tomu i krev na kloubech jeho rukou. Dechová zkouška následně ukázala, že ho k bojové náladě možná vyprovokoval i alkohol, kterého měl podle testeru v dechu 1,84 promile. 0,66 promile nadýchal i zraněný muž, kterého následně přivolaní záchranáři v sanitce ošetřili a převezli do Vojenské nemocnice. Třiadvacetiletý muž je důvodně podezřelý z přestupku proti občanskému soužití a jeho případ proto strážníci předali přestupkové komisi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.