Dva muži pěstovali na zahradě 100 rostlin konopí

Policisté na oddělení obecné kriminality prověřují pěstování konopí na pozemku u rodinného domu v obci u Nýrska. V uplynulých třech měsících, čtyřiatřicetiletý muž z obce u Klatov a šestatřicetiletý muž z obce u Nýrska, pěstovali ve dvou fóliovnících a skleníku rostliny konopí. Uvedení dva muži dne 7. června tohoto roku policistům vydali celkem 101 rostlin konopí, které budou předány k dalšímu znaleckému zkoumání.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.