Dva muži napadli kolemjdoucího, ještě ke všemu ho pokousal jejich pes

Na konci září v dopoledních hodinách došlo v malé obci na Sokolovsku k fyzickému napadení. Před panelovým domem měli dva muži ve věku 20 a 21 let fyzicky napadnout 51letého místního muže. Toho měli povalit na zem a udeřit ho do hlavy, přičemž ho měli i škrtit. Poškozeného muže při tomto jednání měl mimo jiné pokousat i jejich pes, a to konkrétně do lýtka. Se zraněním tak musel vyhledat lékařské ošetření. Policisté oběma výtržníkům sdělili podezření ze spáchání přečinů Výtržnictví a Ublížení na zdraví, za které jim v případě prokázání viny hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.