Search
Close this search box.

Dva mladíci a jedna dívka napadli v Karviné muže

Před několika dny kolem 21. hodiny v městské části Nové Město procházel 32letý muž spojovací ulicí mezi tř. Družby a U Bažantnice. Během chůze minul dvě dívky. Najednou, nečekaně ho kopem napadl mladík, záhy se přidal ještě další mladík. Údery pěstmi muže „poslali“ k zemi. K dalším útokům se připojila jedna z dívek. Útočníci se snažili muži strhnout jeho batoh, což se jim nepovedlo, tak mu prohledali kapsy. Ani tady nic nenašli. Zraněnému muži se podařilo z místa utéci a přivolat si pomoc.

Mladí agresoři mu způsobili zranění s předpokládanou dobou léčení 6 týdnů. Při útoku došlo k rozbití i jeho dioptrických brýlí v hodnotě bezmála 7 tisíc korun.

Po oznámení na místo okamžitě vyjeli policejní hlídky. Policisté obvodního oddělení ošetřovali zraněného muže. Další policisté začali po okolí pátrat po útočnících. Po deseti minutách policisté speciální pořádkové jednotky si nedaleko místa všimli skupinky mladých lidí, kteří odpovídali získanému popisu.

Útočníci jsou ve věku 15,16, 16 a 17 let. Policisté je zadrželi a převezli na služebnu. Dalším prověřováním zjistili, že nejmladší dívka se útoku přímo neúčastnila.

Proti dvěma mladíků (16 a 17) a jedné dívce (16) komisař zahájil trestní stíhání a obvinil je ze spáchání provinění zvlášť závažného zločinu loupeže.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient