Search
Close this search box.

Dva hráči FK Jeseník se zúčastnili mezinárodního turnaje v Olomouci

V minulém týdnu se zúčastnili dva hráči FK Jeseník z kategorie mladšího dorostu mezinárodního turnaje v Olomouci, kde reprezentovali Výběr Olomouckého kraje.

Patrik Kmínek nastupoval v týmu Česká republika „A“, Jan Bouchal hrál za výběr pod hlavičkou Česká republika „B“ a tento tým vedl jako trenér další zástupce FK Jeseník Jan Malysa.

Na turnaj pořádaný Olomouckým krajem a krajským fotbalovým svazem přijely do Olomouce týmy mladšího dorostu z Polska, Srbska, Číny a USA. Jednalo se o fotbalové výběry z partnerských regionů. Hrálo se systémem ve dvou tříčlenných skupinách a poté se týmy na stejných místech utkaly o konečné pořadí.

Výsledky:

Finále: ČR „A“ – Srbsko 0:2
O 3.místo: ČR „B“ – Polsko 7:2
Pořadí:
1.Srbsko (AO Vojvodina)
2.ČR „A“ (Olomoucký kraj)
3.ČR „B“ (Olomoucký kraj)
4.Polsko (Opolské vojvodství)
5.Čína (Provincie Fujijan)
6.USA (Owensboro KY)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient