Search
Close this search box.

Dva bezdomovci se poprali na Jižních Svazích, došlo i ke kopancům do hlavy

Oznámení o rvačce mezi bezdomovci prověřovala hlídka Městské policie Zlín ve středu 23. května 2018 odpoledne na sídlišti Jižní Svahy. Podle volající se potyčka odehrála v blízkosti nákladové rampy jednoho z tamních supermarketů a její aktéři utrpěli krvácivá poranění. O čtyři minuty později na místo dorazila hlídka MP Zlín a zjistila, že se jedná o 33letého útočníka a stejně starého napadeného, oba ze Zlína. Útoku pak přihlížela čtveřice svědků ve věku od 25 do 33 let.

Vzhledem k viditelným poraněním na hlavě byla přivolána zdravotnická záchranná služba a strážníci poskytli zraněným první pomoc. Taktéž zjistili průběh incidentu a jeho pozadí. Podnapilý útočník kopnul podnapilého spícího muže dvakrát do hlavy, načež se tento probudil a došlo k vzájemné rvačce. Důvodem k poměrně brutálnímu útoku bylo to, že napadený měl sex se ženou, na kterou si útočník dělal zálusk.

Další střípek do mozaiky celé události pak vnesla dechová zkouška na alkohol. Ta prokázala necelé 4 promile u agresora a jen o 1 promile méně u poškozeného.

Strážníci předali případ k dořešení republikovým policistům, kteří si věc převzali k došetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient