Search
Close this search box.

Dům sociální péče v Kralovicích čeká rekonstrukce

Celkovou rekonstrukcí spojenou s přístavbou projde v letech 2018-2023 Dům sociální péče Kralovice. Radní schválili projekt rekonstrukce a přístavby, jehož předpokládané náklady činí 254 milionů korun.

Hlavním důvodem pro realizaci rekonstrukce a přístavby je zvýšení kapacity a s tím současně snížení počtu klientů na pokojích (zařízení v současné době disponuje kromě jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů i pokoji tří- a čtyřlůžkovými a dokonce jedním pokojem pětilůžkovým, což není běžný standard poskytování pobytových sociálních služeb). Záměrem rekonstrukce a přístavby je vytvořit ucelenou podobu domova, který bude vyhovovat požadavkům klientů i legislativně stanoveným standardům kvality pobytových sociálních služeb, bude moci uspokojit větší množství žádostí o poskytování konkrétní sociální služby a zlepší i pracovní podmínky pro všechny zaměstnance.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient