Search
Close this search box.

Dům s pečovatelskou službou na Písečné prošel rekonstrukcí

Město Blansko provedlo práce na Domu s pečovatelskou službou Pod Javory 32, jejichž výsledkem bude do budoucna další úspora energií. Kromě zateplení fasády budovy zde došlo i na obnovu prosklené konstrukce a na výměnu oken a všech vstupních dveří.

„Po nedávných úpravách, modernizaci a zvýšení kapacity jídelny a společných prostor je to opět další krok ke zvýšení komfortu bydlení blanenských seniorů,“ uvádí na svém facebookovém profilu starosta města Ivo Polák.

Ten společně s místostarostou Jiřím Crhou včera přestřihl pásku před vstupem do budovy a poděkoval všem zainteresovaným subjektům za dobře a rychle odvedenou práci.

Revitalizace objektu se týkala především zateplení fasády a části stropní konstrukce v prvním a osmém nadzemním podlaží. Přibyly nové hliníkové sestavy, úprav se dočkala také prosklená konstrukce nad rampou při východní fasádě domu. Výměnou prošly také vstupní dveře a okna.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient