Dukla zakončila základní část remízou v Karviné

Dukla zůstala mimo elitní čtyřku. V Karviné pouze remizovala, a tak je právě Karviná týmem, který se udržel v elitní čtveřici, dokonce na druhém místě v tabulce základní části, Dukla skončila pátá.

V prvním poločase měli k výhře lépe nakročeno házenkáři Karviné, kteří si vypracovali tříbrankové vedení. Hned v úvodu druhé půle se minimální vedení překlopilo na stranu Dukly, ovšem hned ho přebrali zpět domácí a až do 55. minuty se drželi o dvě, tři branky před soupeřem. V poslední pětiminutovce ale Dukla vývoj zápasu otočila, když čtyřmi brankami v řadě překlopila minimální vedení na svou stranu 28:27 a o body se museli porvat Karvinští. Šli se poradit a nakonec slavili úspěch, když bod a první čtverku vystřelil Karviné zkušený Brůna.

ČTVRTFINÁLOVOU SÉRII PLAYOFF ZAHÁJÍ DUKLA VENKOVNÍM DVOJZÁPASEM PROTI PLZNI, ODVETNÁ UTKÁNÍ NA DOMÁCÍ PALUBOVCE ODEHRAJÍ O VÍKENDU 21. – 22. 4.

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového