Search
Close this search box.

Duel s Táborem zachránily Bobrům přesilovky

Povedlo se! Bobři dali zapomenout na nelichotivou bilanci v posledních duelech na ledech soupeřů a utkání u Kohoutů ovládli hned pěti brankami. Výraznou měrou se na výhře podílely hned čtyři využité přesilové hry, které Valachům soupeř nabídl. V dalším kole čeká svěřence trenéra Weintritta výjezd na druhý konec republiky, do slezské Orlové.

HC Tábor – HC Bobři Valašské Meziříčí 2:5

Branky a nahrávky: 4. Blažek (Matušík, Hajič), 26. Havran (Březina) – 17. P. Dvořák (Seidler, Vaněk), 19. Raška (Žák), 31. Seidler (P. Dvořák, Dudek), 50. Pořický (Martiník, Andris), 58. Andris (Raška, Dalajka). Rozhodčí: Král – Vašíček, Kráľ. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 572. Střely na branku: 26:26. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.
HC Tábor: Dudáček (Novák) – Havran (A), Tesař, Skočovský, M. Dvořák, Duben, Hajič, Adam – Řezáč, Blažek, Březina, Syrovátka, Matušík (C), Zayml, Hrala, Prášek, Pechánek, Sladkovský.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Weintritt, Dudek, Báchor, Žák, Holiš, Kamas – Vaněk, P. Dvořák, Seidler – Brunec (C), Martiník (A), Dalajka – Andris, Daněk (A), Pořický – Kuchařík, Raška, Paťava.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient