Search
Close this search box.

Drzý zloděj ukradl moped ve Vinařicích

Dne 19. června 2018 bylo telefonicky oznámeno na policejní služebnu Kladno venkov, že v obci Vinařice na Kladensku došlo k odcizení mopedu.

Neznámý pachatel v době podvečerních hodin dne 18. června 2018 do dopoledních hodin následujícího dne překonal dva metry vysokého zděného oplocení a vnikl na pozemek neobydleného rodinného domku v ulici K Náměstí v obci Vinařice. Následně pachatel odcizil z jedné místnosti moped tovární značky JAWA Stadion a kostru dalšího motocyklu značky JAWA.

Tímto svým jednáním způsobil majitelce škodu, která byla předběžně vyčíslena na částku 13 000,-Kč.

Policisté v současné době tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli pátrají.

Strážníci vyzývají občany, kteří v inkriminovanou dobu zaznamenali pohyb podezřelé osoby v této ulici v obci Vinařice nebo jejím okolí, aby poskytli informace na nejbližší policejní služebnu nebo na linku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient