Drzá zlodějka kradla v obchodních domech, nyní jí hrozí až tříleté vězení

Policejní komisař oddělení obecné kriminality Krnov obvinil v těchto dnech 20letou ženu z přečinů krádeže. Je jí kladeno za vinu, že ačkoli byla v posledních třech letech opakovaně odsouzena za majetkovou trestnou činnost, měla od května do srpna letošního roku v sedmi případech v obchodních domech v Krnově a Opavě odcizit různé zboží (cukrovinky, oděvy, obuv), které měla uschovat a pronést přes pokladnu bez zaplacení.

Ve většině případů byla následně zadržena ostrahou prodejen. Způsobená škoda činí 14 tisíc korun. Jako důvod svého jednání uvedla, že chtěla zboží prodat a peníze použít pro vlastní potřebu. Nyní jí hrozí trest odnětí svobody do výše tří let. Některých krádeží se měla dopustit i s dalšími osobami, jejichž protiprávní jednání je také policisty řešeno.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.