Druhý říjnový víkend proběhne cyklokrosový TOI TOI Cup

Rada města schválila dohodu o spolupořadatelství na cyklokrosovém závodě TOI TOI Cup, který se koná ve dnech 13. a 14. října na vrchu Čeřovka. Půjde již o čtvrtý ročník. V turnaji se opět střetnou cyklokrosaři všech kategorií. V sobotu 13. října se uskuteční hlavní závod kategorie C2, v neděli pak klání veteránů a dětí.

Trať bude z velké části vytyčena v lesoparku a v loukách, pouze start a cílová rovinka zasáhnou do konce ulice Štrauchova. Bude zamezen průjezd ulicí Skautská a koncem ulice Jaselská u lipové aleje. Spolupořadatelství Jičína spočívá v poskytnutí ploch. Organizátoři, v jejichž čele stejně jako v minulosti stojí pan Petr Kordík, se zavazují odstranit veškerá zařízení a značení po skončení akce.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.