Druhý nejlepší útok soutěže přehrál třebíčské Bílé hvězdy, venku padly po páté za sebou

V Prostějově znovu odehráli Třebíčští dobrý zápas. I když se to podle výsledku nezdá, byli ve velké části Prostějovu nepříjemným soupeřem, jenže je opět srazily individuální chyby. Možná rozhodující prostějovský gól zápasu na 3:1 byl dokonce vlastní. Začátek utkání hostům vyšel, šli do vedení po parádní akci Vojtěcha Střondaly. Jenže dvě chyby ve dvanácté a čtrnácté minutě znamenaly obrat. Těsně před koncem druhé třetiny, kterou Třebíčští odehráli velmi dobře, přišel již zmiňovaný vlastňák na 3:1 a uklidnění Prostějova. Třetí třetina pak byla divácky nejatraktivnější, padlo v ní pět branek a za Třebíč se trefili Tomáš Mlynář s Michalem Furchem. Na kluzištích soupeřů Horácká Slavia prohrála už páté utkání v řadě. Už v sobotu přivítají Třebíčští na svém kluzišti nepříjemnou Kadaň, která se dostává do formy a vyhrála poslední dva zápasy, s Havířovem i Ústím nad Labem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.