Druhý domácí zápas, druhá výhra. Rytíři zastavili rozjetý Vsetín a zvítězili 5:2

Kladnu začátek ligy na domácím stadionu zatím náramně vychází! Rytíři dokázali ve třetím kole zastavit Vsetín, který v posledním zápase nastřílel jedenáct branek, a zaznamenali tři body za výhru 5:2! Skóre otevřel nádhernou akcí Jakub Strnad a další branky přidali Tomáš Kaut, Ladislav Zikmund a Josef Zajíc. Necelou vteřinu před koncem vymetl prázdnou bránu Kaut, který svým druhým zásahem stanovil finální výsledek. O první venkovní vítězství budou Kladeňáci usilovat v sobotu v Benátkách nad Jizerou.

3. kolo Chance ligy: Rytíři Kladno – VHK Robe Vsetín 5:2

Rytíři Kladno: Cikánek – Nash, Svedlund, Říha, Hořava, Zelingr, Zajíc – Kubík, Vampola, Machač – Kružík, Kaut, Redlich – Hajný, Zikmund, Š. Bláha – Vildumetz, Strnad. Trenéři: Čermák, Lidický, Kregl.

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv – Mikuš, Rudl, Slováček, Teper, Jenáček, Holomek, Hryciow – Theoret, Rác, Karafiát – Jonák, Pechanec, Rob – Vávra, Podešva, Březina – Kopta, Kucharczyk, Jindra. Trenéři: Dopita, Jenáček.

Branky a nahrávky: 2. Strnad (Vildumetz), 12. Kaut (Redlich), 43. Zikmund (Š. Bláha), 48. Zajíc (Strnad), 60. Kaut – 36. Karafiát (Theoret, Holomek), 58. Jonák (Pechanec). Třetiny: 2:0, 0:1, 3:1. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. Střely na branku: 36:32. Rozhodčí: Zubzanda, Jechoutek – Štofa, Beneš.

Diváci: 2046

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.