Druholigové Levhartice v Plzni zazářily

Po včerejším souboji o první místo měly dnes Levhartice na palubovce předposledního týmu DBaK Plzeň úlohu podstatně snazší. Po krátkém oťukávání ji začaly plnit už v úvodní čtvrtině, kterou vyhrály 23:8 a v poločase měly při vedení 62:20 už prakticky splněno. Nakonec z toho byl téměř stejný výsledek (40:97), jakým se soupeři rozešli v Českém poháru, a pro Levhartice první stovka sezony. „Potvrdili jsme roli favorita, střelecky se prosadily všechny hráčky. Víkendová bilance z venku je tedy plus čtyři body, ale minus dvě hráčky, protože se zranily Lenka Kozáková a Eliška Fišková,“ řekla kapitánka Levhartic Jitka Eisnerová.

DBaK Plzeň – Levhartice Chomutov 38:102 (8:23, 20:62, 28:78).

Sestava Chomutova: Maňásková 21, Škvárová 18, Eisnerová 13, Salačová 13, Horsáková 12, Hrabovská 11, Fišková 10, Hartmanová 4.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.