Search
Close this search box.

Druholigové Levhartice v Plzni zazářily

Po včerejším souboji o první místo měly dnes Levhartice na palubovce předposledního týmu DBaK Plzeň úlohu podstatně snazší. Po krátkém oťukávání ji začaly plnit už v úvodní čtvrtině, kterou vyhrály 23:8 a v poločase měly při vedení 62:20 už prakticky splněno. Nakonec z toho byl téměř stejný výsledek (40:97), jakým se soupeři rozešli v Českém poháru, a pro Levhartice první stovka sezony. „Potvrdili jsme roli favorita, střelecky se prosadily všechny hráčky. Víkendová bilance z venku je tedy plus čtyři body, ale minus dvě hráčky, protože se zranily Lenka Kozáková a Eliška Fišková,“ řekla kapitánka Levhartic Jitka Eisnerová.

DBaK Plzeň – Levhartice Chomutov 38:102 (8:23, 20:62, 28:78).

Sestava Chomutova: Maňásková 21, Škvárová 18, Eisnerová 13, Salačová 13, Horsáková 12, Hrabovská 11, Fišková 10, Hartmanová 4.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient