Search
Close this search box.

Doubský most bude kvůli rekonstrukci uzavřen

Z důvodu rekonstrukce bude v době od 25. 4. do 15. 11. 2018 úplně uzavřen Doubský most na silnici I/20 v Karlových Varech. Po dobu uzavírky bude do provozu uvedena náhradní autobusová kyvadlová doprava. Ta zajistí a usnadní pohyb obyvatelům, kteří most využívají jako pěší spojnici při cestách do zaměstnání, škol, k lékaři nebo na autobusové zastávky na druhém břehu Ohře.

Spoje MHD

Kyvadlový spoj bude jezdit mezi zastávkami Doubský most a U Zámečku. Doprava bude zdarma a bude zajištěna v pracovních dnech v časech od 6:50 do 8:00 hodin a od 12:30 do 14:30 hodin. Spoj bude provozovat Dopravní podnik Karlovy Vary.

Běžná dopravní obslužnost Tašovic linkami MHD bude zachována v plné míře. Dopravu dětí z této lokality do škol nadále zajistí školní spoje, které jezdí ráno z Tašovic bez přestupu k ZŠ 1. máje ve Dvorech a dále k ZŠ Poštovní v Tuhnicích a ZŠ Dukelských hrdinů a v odpoledních hodinách zpět. Na trase Doubí – ZŠ 1. máje ve Dvorech a zpět budou nasazeny náhradní spoje v rámci jízdního řádu linky č. 16. Pro zabezpečení přepravy cestujících ve večerních hodinách dojde i k úpravě trasy linky č. 52, která pojede po své trase od Tržnice do Dvorů, odkud se vrátí na Plzeňskou ulici a dále bude pokračovat do Doubí. Informace o provozu spojů budou zveřejněny na jízdním řádu linky č. 52.

Výlukové jízdní řády budou vyvěšeny na autobusových zastávkách a na webu http://www.dpkv.cz/ (link is external). Budou také dostupné v přepravní kanceláři dopravního podniku v Zeyerově ulici.


Objízdné trasy po dobu rekonstrukce Doubského mostu

od Plzně

pro osobní i nákladní dopravu – Studentská, Plzeňská, Tuhnický most

od Chebu

vozidla nad 3,5 t – silnice I/6, Tuhnický most, Západní, Plzeňská, Studentská

vozidla do 3,5 t – Chebská, Kpt. Jaroše, Plzeňská, Studentská

od Prahy I.

pro osobní i nákladní dopravu – silnice I/6, Dolní Kamenná, Tuhnický most, Západní, Plzeňská, Studentská

od Prahy II.

vozidla nad 3,5 t – silnice I/6, Tuhnický most, Západní, Plzeňská, Studentská

vozidla do 3,5 t – Chebská, Kpt. Jaroše, Plzeňská, Studentská

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient