Search
Close this search box.

Dorostencům SK Slavia Praha začalo jaro

Dorostencům začala jarní část ligy, ale v týmu vládl stále zimní spánek. V krásném nedělním podvečeru 8.4. v Edenu změřili síly dorostenci Slavie s Rakovníkem.

Účast téměř 100% a optimistická nálada. Ta však nevydržela dlouho. Rakovník byl od začátku lepší a zaslouženě vyhrál poločas o dvě branky. Probuzení se nekonalo ani v druhém poločasu. Opět slávisté tahali za kratší konec. Korigovat stav se daří pouze 2x Patrikovi Dubinovi a to z trestných rohů. Vítězství si zaslouženě odváží Rakovník s výsledkem 2:6.

Slávistický výkon byl neslaný, nemastný a to všech hráčů. Plně navázali na podobné výkony na podzim. Proto jim také v tabulce patří „krásné“ čtvrté místo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient