Dorostencům SK Slavia Praha začalo jaro

Dorostencům začala jarní část ligy, ale v týmu vládl stále zimní spánek. V krásném nedělním podvečeru 8.4. v Edenu změřili síly dorostenci Slavie s Rakovníkem.

Účast téměř 100% a optimistická nálada. Ta však nevydržela dlouho. Rakovník byl od začátku lepší a zaslouženě vyhrál poločas o dvě branky. Probuzení se nekonalo ani v druhém poločasu. Opět slávisté tahali za kratší konec. Korigovat stav se daří pouze 2x Patrikovi Dubinovi a to z trestných rohů. Vítězství si zaslouženě odváží Rakovník s výsledkem 2:6.

Slávistický výkon byl neslaný, nemastný a to všech hráčů. Plně navázali na podobné výkony na podzim. Proto jim také v tabulce patří „krásné“ čtvrté místo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.