Dorostenci hradeckých hokejistů nastříleli 13 branek a uhasili žďárské Plameny

V pořadí sedmé přípravné utkání ve středu sehráli hradečtí dorostenci. Ti se tentokrát postavili Plamenům ze Žďáru nad Sázavou a byla to pořádná jízda! V úvodní dvacetiminutovce se domácí trefili do černého hned pětkrát, to však zdaleka nebyl konec. Skóre se totiž po odehraných 65 minutách zastavilo až na konečných 13:0, přičemž se hattrickem blýskl Matěj Giesl.

přát., středa 15.8.2018, 13:00, ČPP Aréna
Mountfield HK 13 : 0 SKLH Žďár nad Sázavou

Třetiny 5:0, 4:0, 1:0 – 3:0
Branky a nahrávky: 2. Brožek (Budina, Králik), 6. Budina (Beneš, Jirků), 17. Brožek, 19. Giesl (Budina, Beneš), 20. Pinkas (Havlíček, Marha), 22. Marha (Táborský), 23. Beneš (Budina), 26. Giesl (Pinkas), 36. Gaspar (Králik), 51. Marha (Táborský), 62. Giesl (Táborský), 65. Havlíček (Jirků), 65. Pinkas (Marha). Vyloučení: 2:4, navíc Bačo (ZNS) 5 min. faul kolenem. Využití: Bez využití. Průběh utkání: 13:0.
Mountfield HK: Žalčík – Táborský, Pinkas, Glos, Havlíček „C“, Jerman, Kodym, Králik, Řehák – Budina, Beneš, Jirků – Gaspar, Novotný, Marha – Brožek, L. Souček, Giesl.
SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík – Macek, Zavřel, Pelikán, Beran, Sochor, Pecka, Janda, Bačo „C“, Matas, Sopotnik, Doležal, Elis, Procházka, Liska, Doležal, Brúha, Nerad, Chrudimský.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.