Search
Close this search box.

Florbaloví dorostenci ani starší žáci nezvládli své poslední turnaje

Poslední turnaje za sebou mají kategorie starších žáků a dorostu. I když šlo oproti loňsku o výrazný herní posun, kýžená medaile z toho nakonec nebyla ani v jednom případě.

Dorostenci v souboji “o vše” propadli

V neděli 15.4 zajížděli dorostenci do Litovle k posledním zápasům sezony, které rozhodovaly o konečném umístění v tabulce. A ta byla velmi vyrovnaná.

SK K2 Prostějov – FBC Lipník 17:0
SK K2 Prostějov – FBC Přerov 1:6

První utkání bylo spíše tréninkové a byla z toho povinná výhra. V druhém už šlo do tuhého a v případě vítězství by hráči skončili v ligové tabulce před soupeřem. Bohužel Přerov chtěl třetí místo trochu víc než Prostějov a v zápase to jasně dokázal.

Hodnocení trenéra:

„Myslím že letošní tým dorostenců měl na víc než dokázal, jen chyběla vetší touha po vítězství, bojovnost v každém zápase. Tak jako proti Mohelnici, proti které kluci doslova létali po hřišti. I přes to jsem se sezónou spokojený a chci klukům poděkovat za odvedenou práci.”

Starší žáci a jejich neštastné loučení se sezónou v Hranicích

K posledním soutěžním zápasům se vydali starší žáci do Hranic bojovat o konečné 5. místo v sezoně a moc uspěšný boj to nebyl.

SK K2 Prostějov – FBC Zeal Lipník 3:10
SK K2 Prostějov – FBC Přerov 1:11

V prvním utkání mělo jít o vyrovnaný zápas, opak byl pravdou. Zřejmě si kluci mysleli, že to půjde samo a chybělo vice zápalu do hry.
Druhé utkání už bylo jen o to dohrát vše se ctí, což se taky ne úplně povedlo. Panovalo velké zklamání z výkonu a přístupu.

Hodnocení trenéra:

“Za sezónu bych chtěl klukům poděkovat. Konečné šesté místo je myslím dobré a budeme pracovat na tom, aby to bylo příště ještě lepší.”

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient