Search
Close this search box.

Florbaloví dorostenci ani starší žáci nezvládli své poslední turnaje

Poslední turnaje za sebou mají kategorie starších žáků a dorostu. I když šlo oproti loňsku o výrazný herní posun, kýžená medaile z toho nakonec nebyla ani v jednom případě.

Dorostenci v souboji “o vše” propadli

V neděli 15.4 zajížděli dorostenci do Litovle k posledním zápasům sezony, které rozhodovaly o konečném umístění v tabulce. A ta byla velmi vyrovnaná.

SK K2 Prostějov – FBC Lipník 17:0
SK K2 Prostějov – FBC Přerov 1:6

První utkání bylo spíše tréninkové a byla z toho povinná výhra. V druhém už šlo do tuhého a v případě vítězství by hráči skončili v ligové tabulce před soupeřem. Bohužel Přerov chtěl třetí místo trochu víc než Prostějov a v zápase to jasně dokázal.

Hodnocení trenéra:

„Myslím že letošní tým dorostenců měl na víc než dokázal, jen chyběla vetší touha po vítězství, bojovnost v každém zápase. Tak jako proti Mohelnici, proti které kluci doslova létali po hřišti. I přes to jsem se sezónou spokojený a chci klukům poděkovat za odvedenou práci.”

Starší žáci a jejich neštastné loučení se sezónou v Hranicích

K posledním soutěžním zápasům se vydali starší žáci do Hranic bojovat o konečné 5. místo v sezoně a moc uspěšný boj to nebyl.

SK K2 Prostějov – FBC Zeal Lipník 3:10
SK K2 Prostějov – FBC Přerov 1:11

V prvním utkání mělo jít o vyrovnaný zápas, opak byl pravdou. Zřejmě si kluci mysleli, že to půjde samo a chybělo vice zápalu do hry.
Druhé utkání už bylo jen o to dohrát vše se ctí, což se taky ne úplně povedlo. Panovalo velké zklamání z výkonu a přístupu.

Hodnocení trenéra:

“Za sezónu bych chtěl klukům poděkovat. Konečné šesté místo je myslím dobré a budeme pracovat na tom, aby to bylo příště ještě lepší.”

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient