Písecký fotbalový dorost odehrál poslední podzimní zápas

Oba týmy mladšího i staršího dorostu FC Písek si připsali těsná vítězství.

ČLD U19A

STŘELCI: 55. Sládek Přemek

Sestava: Vojtíšek Zdeněk, Kulík Václav, Mikeš Michal, Říha Miroslav, Jiskra Lukáš 72´, Mařík Miroslav [K] 60´, Vojta Lukáš, Přibyl Viktor, Hnídek Tomáš 88´, Sládek Přemek, Kvasnička Ondřej 80´,

Střídali: Nosek Jiří 30´, Řezáč Jakub 18´, Zelenka Jan 3´, Pícha Václav, Šťástka Václav 10´
Hodnocení trenéra Tomáše Smrčiny: Na hodnocení pro mě tentokrát těžké utkání. Po celý zápas jsme byli jako v křeči a za posledních osm kol jsme nebyli spokojení s předvedenou hrou a nasazením. Na druhou stranu oceňuji, že jsme dokázali i takové utkání, kdy se nedaří zlomit na svojí stranu. V utkání jsme chtěli být aktivní, napadat soupeře vysoko, držet míč na zemi a náběhy hráčů na obranné lajně překonávat jejich obranou čtyřku. Nemůžeme hráčům vytknout, že by nehráli to, co jsme po nich chtěli, ale realizace provedení, abychom si vytvořili tlak nám nešel. Prvních 15 minut jsme si vytvořili dvě šance, kdy jsme mohli jít do vedení, ale soupeř naše šance přežil. Pak to byla po zbytek zápasu křeč. Tři body trefil v 55 minutě krásně Sládek, ale musím ocenit i náběh hráčů do vápna, kteří tím rozhodili reakci brankáře. Vyšehrad si za celý zápas vytvořil jednu šanci a jeden závar po standartní situaci, jinak pracovala obrana dobře.

FC Písek fotbal z. s. – Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad 1:0 (0:0)

ČLD U17A

STŘELCI: 43. Velek Daniel, 53. Šťástka Václav – 76. Vlasák Matěj

Sestava: Lalák Lukáš, Stejskal Jakub, Červený Ondřej, Štěpka Vojtěch [K], Kulík Václav 50´, Vojta Lukáš 22´, Stropnický Radek, Hadáček Filip, Velek Daniel, Šťástka Václav, Královský Aleš 65´

Střídali: Juhás Ladislav, Horník Filip 68´, Děd Tomáš 40´, Hřebejk Filip 25´
Hodnocení trenéra Petra Bílého: Odehráli jsme zápas, ve kterém jsme chtěli být dominantní v držení míče a to hlavně na útočné polovině soupeře. První poločas jsme dokázali plnit cíle, které jsme si stanovili a nenechali soupeře ani jednou vystřelit na naší branku. Byli jsme na sebe nároční, snažili se být kreativní, ale přesto si v některých pasážích představuji rychlejší práci jak s míčem, tak bez míče – hledání volného prostoru, předvídání vývoje situace a rychlejší myšlení ve smyslu změny těžiště hry. Naší malou produktivitou v zakončení jsme soupeři ponechali možnost hrát o bodový zisk až do konce zápasu. Po snížení na 2:1 patnáct minut před koncem utkání, kdy jsme se snažili o konstruktivní rozehrávku v prostorech, kde se chyby trestají, už to byl pouze boj. Boj, který jsme se snažili ustát jak herně, tak především v hlavě. Chválím hráče za předvedenou hru v prvním poločase, za druhý poločas snad jen za jejich bojovnost, nikoli za předvedenou hru.

FC Písek fotbal z. s. – Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad 2:1 (1:0)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.