Search
Close this search box.

Dorost HC Spartak v Kroměříži skóroval 3:2

HK Kroměříž – HC SPARTAK Uherský Brod 2:3

HC Spartak Uherský Brod: Vystrčil – Uhříček, Macharáček – Kužílek, Michalec – Kovačičin, Pospíšil – Šmíd, Hendrich, Vranec – Rusler, Bouček, Kočica – Vaculík, Nezval.
Trenéři: R. Uhříček, F. Vaněk

Domácí Kroměříž v minulém kole překvapivě porazila lídra soutěže Přerov. Proto nastoupila k zápasu s Uherským Brodem velmi sebevědomě. Vytvořila si sice převahu, ale narážela na dobrou obranu a také na výborně chytajícího Petra Vystrčila v bráně hostů. Přesto se však dostala ve 13. min do vedení.

Ve druhé třetině hokejisté Brodu hru srovnali. V závěru druhé části ve 38. min srovnává Kuba Uhříček střelou od modré po asistenci Filipa Hendricha.

V poslední třetině se už hrál hokej nahoru a dolů. Nejdříve se Kroměříž opět ujala vedení ve 45. min. Spartak poté provedl změny v sestavě, což přineslo oživení hry a také zvýšení důrazu. Ve 49. min kontrovali a srovnali stav zásluhou Pepy Vrance po přihrávce Jakuba Uhříčka. A hned v následující 50. min strhli uherskobrodští vedení na svoji stranu, opět skóroval Vranec, tentokrát po asistenci Martina Kužílka.
Kroměříž na rychlý direct už nezareagovala a koncovku zápasu si HC Spartak zkušeně pohlídal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient