Dorost HC Škoda Plzeň má za sebou soustředění v Třemošné

(Aktualizováno před )

Od úterý 12. června do pátku 15. června probíhalo na zimním stadionu v Třemošné soustředění dorostu. Kluci makali o sto šest.

„Proces výběru už je hotový a na toto soustředění jsme už šli s týmem do sezony. To znamená, máme 25 hráčů a právě proto, že už pracujeme s týmem, s kterým budeme pracovat i v sezoně, tak jsme se zaměřili na systémové věci,“ uvedl trenér Petr Vojan.

Mladí hokejisté si rozhodně při soustředění neodpočinuli. „Měli jsme tři tréninky na ledě třikrát denně, takže toho bylo dost,“ přiznává Petr Vojan a dodává: „K tomu jsme měli ještě vždy trénink mimo led. Na led jsme chodili vždy všichni, ráno jsme měli systémový strukturovaný trénink. Odpoledne už jsme měli herní věci. Soustředění jsme zakončili v pátek zápasem s dorostem Třemošné.“

Ani po soustředění na mladé hokejisty nečeká odpočinek. Příprava mimo led potrvá až do konce června. „Končíme s vysvědčením a pak mají kluci tři týdny volna, odbydou si dovolenou a potom začneme na ledě,“ usmívá se trenér Vojan s tím, že tři týdny odpočinku hokejistům musí stačit.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz