Dopravní policisté hledají svědky nehod

Tachovští dopravní policisté hledají svědky dvou nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku.

První nehoda se stala z 21. srpna na 22. srpna v době od 22:00 hod. do 10:45 hod. v obci Tachov. V Zárečné ulici poškodil dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem zaparkované osobní vozidlo značky Audi A6 a z místa nehody ujel.

Druhá nehoda se stala 22. srpna letošního roku kolem 14:35 hod. u obce Svatá Kateřina. Ze svědecké výpovědi vyplývá, že od dálnice D5 směrem na Rozvadov jela s dosud nezjištěnou nákladní soupravou neznámá řidička. Ta při projíždění křižovatky najela na betonové dopravní zábrany, přičemž jich dvanáct poškodila. Na místě nehody následně zastavila, posbírala poškozené části přívěsu a odjela směrem na Rozvadov, aniž by si splnila zákonem stanovenou povinnost.

Tachovští dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedeným nehodám, jež by napomohly jejich řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.