Dopravní policie prosí o pomoc svědky dopravních nehod

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 07:00 hodin dne 16.10.2018 do 10:00 hodin dne 16.11.2018, v ulici Špidrova ve Vimperku. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého vozidla, který z přesně nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, kde narazil do oplocení stanice Hasičského záchranného sboru. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na pletivu ve výši nejméně 10 000 korun.

K další nehodě došlo dne 17.11. 2018 v 05:45 hodin, na místní komunikaci v ulici Slámova v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého vozidla, který nerespektoval dopravní značení Dej přednost v jízdě, následkem čehož přední části vozidla narazil do pravého boku osobního vozidla Toyota, jedoucím po kruhovém objezdu. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Toyota ve výši nejméně 5 000 korun.

Policie žádá svědky o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.