Dopravní podniky odpouštějí úroky z nezaplacených pokut

Plzeňské městské dopravní podniky odpouštějí všechny úroky z nezaplacených pokut černých pasažérů. Pokud lidé uhradí pokutu do 28. listopadu 2018, nebudou muset platit úroky z prodlení.

Částku lze uhradit v doplatkové pokladně PMDP, na adrese Denisovo nábřeží 12, vstup z Pařížské ulice.

Pokladna je otevřena v pondělí a ve středu od 9:00 do 17:00, v úterý, čtvrtek a pátek od 7:30 do 15:00. Případné dotazy zodpoví pracovníci na pokladně či na telefonním čísle 378 037 474.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak