Dopadené sprejerce hrozí až roční basa

Tento týden zahájili znojemští policisté trestní stíhání jedenadvacetileté ženy. Ve druhé polovině letošního srpna měl někdo červenou barvou posprejovat budovu Městských lázní ve Znojmě.

Všechny zjištěné informace a zajištěné stopy policii přivedly právě k této ženě. Na čelní stěně vedle vchodu na náměstí Svobody vytvořila nečitelný nápis dlouhý téměř tři metry a vysoký skoro metr. Městu tím vznikla škoda zhruba dva tisíce korun. Podle trestního zákoníku jí za poškození cizí věci hrozí až rok odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak