Domovský stánek Pirátů mění název, pět let ponese název ROCKNET ARÉNA

Od jara 2013 se v Chomutově chodilo na hokej do SD ARÉNY, což už nyní neplatí. Smlouva městské společnosti Kultura a sport Chomutov s.r.o. s hornickou firmou vypršela, nyní došlo k dohodě s novým subjektem. Multifunkční stánek v areálu na Zadních Vinohradech ponese následujících pět let název ROCKNET ARÉNA.

Jirkovská společnost Rocknet s.r.o sídlící v Červeném Hrádku byla založena v roce 2008 a zabývá se sanací skal či stavebních objektů. Společnost Kultura a sport Chomutov oznámila novinku na svém facebookovém profilu.

V dohledné době dojde ke změně loga na severním a jižním plášti arény, odkud zmizí světelné logo s dosavadním názvem. „Čekáme na dokončení světelné podoby, do léta bude nový název na štítě arény,“ prozrazuje Věra Fryčová, jednatelka městské organizace.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient