Domov Harmonie Mirošov ožil oslavami 70 let od založení

Domov Harmonie si 15. listopadu 2018 připomněl 70 let od založení zařízení sociální péče v Mirošově. K této příležitosti domov připravil dvě oslavy ve dnech 13. a 14. listopadu. První zmíněný den bylo odpoledne věnováno uživatelům služeb a jejich rodinám. Druhý den se sešli současní zaměstnanci společně s bývalými a s pozvanými hosty. Mezi nimi byl i náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz, ředitelé spřátelených zařízeních sociální péče, starosta města Mirošov Vlastimil Sýkora, Klára Nehodová, manažerka projektu Virtuální univerzity třetího věku, ekonomické fakulty, České zemědělské univerzity v Praze.

Programy obou dnů zahájila ředitelka Domova Harmonie Radmila Dortová, která všem přiblížila současný stav Domova a práci zaměstnanců. V úterý 13. listopadu přijel uživatelům i hostům zazpívat a popřát k výročí Marcel Zmožek. Ve středu 14. listopadu, zpříjemnil pohodové odpoledne Marek Ztracený.

Při příležitosti oslav 70. výročí založení vydal Domov Harmonie publikaci „Domov Harmonie v proměnách času“ mapující celou jeho historii i historii místa kde se nachází. Text knihy napsala bývalá dlouholetá zaměstnankyně paní Dagmar Danielisová.

Následně v samotný výroční den 15. listopadu si všichni uživatelé i zaměstnanci vychutnali společně slavnostní oběd. Na chvíle, kdy se u takto významné události sešli, v plně obsazeném společenském sále Domova Harmonie, budou všichni dlouho vzpomínat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak