Search
Close this search box.

Domažličtí strážníci změřili síly v policejním víceboji Plzeňského kraje 2018

Domažlické školní policejní středisko hostilo ve dnech 22. – 23. května 2018 dvaatřicet policistů a policistek Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří se zde sešli, aby změřili síly v postupovém kole mistrovství v policejním víceboji. Soutěžili ve čtyřech disciplínách, kterými byly zdolání překážkové dráhy, orientační běh, střelba ze ztížených podmínek a plavání v obleku, přičemž policisté i policistky museli vyzvednout předmět ze dna bazénu. V policejním víceboji soutěžili jednotlivci i smíšená družstva.

V kategorii Muži do 30 let se na prvním místě umístil Ondřej Janeček z Územního odboru Klatovy, na druhém místě Michal Jandoš z Územního odboru Plzeň – venkov a na třetím místě domažlický Martin Hess.

V kategorii Muži od 30 let do 40 let zvítězil domažlický policista Vladimír Beránek, na druhém místě Vladislav Stach z Klatov a na třetí příčce Radek Hoblík z Rokycan.
Mezi muži nad 40 let byl nejúspěšnější Marek Melíšek z klatovského územního odboru, na druhém místě se umístil Jiří Švarc z Územního odboru Plzeň – venkov a na třetím místě Petr Šmíd reprezentující Územní odbor Domažlice.

Ženy soupeřily bez rozdílu věku, nejlepší výkon předvedla policistka Územního odboru Plzeň – venkov Patricia Procházková a zaslouženě tak získala první místo. Druhou příčku obsadila instruktorka domažlického Školního policejního střediska Michaela Wiesnerová a na třetím místě se umístila Kristina Bendová z Městského ředitelství Plzeň.

Na prvním místě mezi družstvy se umístilo družstvo policistů z územního odboru Klatovy, na druhém místě policisté z Plzně – venkova a na třetím místě družstvo z Rokycan.
Vítězové tak postupují do celostátního kola. Budeme všem policistům Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje držet palce, aby dosáhli v republikovém kole stejně dobrých výsledkům jako v kole krajském!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient