Domažličtí policisté hledají svědky dopravní nehody

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 19. června 2018 v 15:10 hodin na kruhovém objezdu ulic Havlíčkova, Jiráskova, Chodská a Hruškova v Domažlicích. Došlo zde ke střetu osobního vozidla tovární značky Škoda Roomster, jehož řidič odbočoval na kruhovém objezdu ve směru z ulice Havlíčkova do ulice Chodská, s jízdním elektrokolem tovární značky Merida, přičemž cyklista jel na kruhovém objezdu z ulice Havlíčkova do ulice Hruškova. Při střetu upadl cyklista na zem a utrpěl zranění.

Policisté hledají svědky této události, zejména chodce, který šel po chodníku v ulici Chodská směrem ke kruhovému objezdu, a dále řidiče osobního vozidla Peugeot světle modré barvy, který jel v době dopravní nehody po kruhovém objezdu z ulice Hruškova do ulice Chodská a objížděl vozidlo, které mělo účast na dopravní nehodě, vlevo po chodníku.

Svědci se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku policie 158.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz