Search
Close this search box.

Domažličtí policisté hledají svědky dopravní nehody

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 19. června 2018 v 15:10 hodin na kruhovém objezdu ulic Havlíčkova, Jiráskova, Chodská a Hruškova v Domažlicích. Došlo zde ke střetu osobního vozidla tovární značky Škoda Roomster, jehož řidič odbočoval na kruhovém objezdu ve směru z ulice Havlíčkova do ulice Chodská, s jízdním elektrokolem tovární značky Merida, přičemž cyklista jel na kruhovém objezdu z ulice Havlíčkova do ulice Hruškova. Při střetu upadl cyklista na zem a utrpěl zranění.

Policisté hledají svědky této události, zejména chodce, který šel po chodníku v ulici Chodská směrem ke kruhovému objezdu, a dále řidiče osobního vozidla Peugeot světle modré barvy, který jel v době dopravní nehody po kruhovém objezdu z ulice Hruškova do ulice Chodská a objížděl vozidlo, které mělo účast na dopravní nehodě, vlevo po chodníku.

Svědci se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku policie 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient