Domažličtí policisté hledají svědky dopravní nehody

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 19. června 2018 v 15:10 hodin na kruhovém objezdu ulic Havlíčkova, Jiráskova, Chodská a Hruškova v Domažlicích. Došlo zde ke střetu osobního vozidla tovární značky Škoda Roomster, jehož řidič odbočoval na kruhovém objezdu ve směru z ulice Havlíčkova do ulice Chodská, s jízdním elektrokolem tovární značky Merida, přičemž cyklista jel na kruhovém objezdu z ulice Havlíčkova do ulice Hruškova. Při střetu upadl cyklista na zem a utrpěl zranění.

Policisté hledají svědky této události, zejména chodce, který šel po chodníku v ulici Chodská směrem ke kruhovému objezdu, a dále řidiče osobního vozidla Peugeot světle modré barvy, který jel v době dopravní nehody po kruhovém objezdu z ulice Hruškova do ulice Chodská a objížděl vozidlo, které mělo účast na dopravní nehodě, vlevo po chodníku.

Svědci se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku policie 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!