Domažlická policie pátrá po totožnosti neznámého řidiče

(Aktualizováno před )

Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě na silnici II. třídy č. 193 mezi křižovatkou na obec Lazce a obcí Horšovský Týn došlo dne 18. října 2018 v 05:30 hodin. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem bílé barvy jedoucí ve směru od obce Horšovský Týn na obec Domažlice nejel s vozidlem vpravo co neblíže při pravém okraji pozemní komunikace, kdy na přímém úseku přejel s vozidlem částečně do protisměru, kde následně narazil levým bočním zrcátkem do levého bočního zrcátka osobního automobilu Mercedes – Benz Vito.

Na místě dopravní nehody nezastavil, nespolupracoval při šetření dopravní nehody, neprokázal svojí totožnost, nesepsal společný záznam o dopravní nehodě a z místa dopravní nehody odjel. Škoda na osobním automobilu Mercedes – Benz Vito byla vyčíslena na 2 tisíce korun.

Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz