Doma s Tuchlovicemi bralo Strašecí výhru

Zasloužená výhra v posledním zápasu letošní sezóny doma a opět jako v tenisu.

V derby zápasu byli domácí během celého zápasu lepším týmem. Ve druhé půli padlo rekordních osm branek a utkání tak skončilo opět, v poslední době populárním, tenisovým skóre.

Jak šly minuty:
22. Jiří Kapek,1:0
52. Jaroslav Trnka, 2:0
58. Martin Krupička, 3:0
61. Matěj Erba, 4:0
68. Jediná žlutá karta zápasu, hostující Zdeněk Rada nevybíravým způsobem fauloval a zranil Patrika Svobodu.
Patrika po té vystřídal, rovněž ne úplně zdravý, Martin Mžourek. Vystřídán byl i hostující Rada a obratem odjel
domů.
72. Šimon Procházka, 4:1
79. Martin Brnovják, 4:2
82. Jiří Kapek, 5:2
83. Šimon Procházka, 5:3
83. Martin Krupička, 6:3

SOKOL NOVÉ STRAŠECÍ – AFK TUCHLOVICE 6:3 (1:0)

Sestava: Tomáš Pešek – Martin Bláha, Jan Mrázek, Matěj Pařízek, Matěj Erba – Lukáš Beneš, Lukáš Mrázek, Jaroslav Trnka, Martin Krupička – Jiří Kapek, Patrik Svoboda (68. Martin Mžourek)
Trenér Petr Svoboda

Před posledním zápasem je v tabulce Nové Strašecí již na 9.místě s největším počtem vstřelených branek, 67 (průměr 2,31 na zápas)!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak