Search
Close this search box.

Dobrovolníci z Dukovan zkrášlili třebíčskou nemocnici

Dobrovolníci z Dukovan zkrášlili Nemocnici Třebíč.
Do páté etapy dobrovolnické akce Čas pro dobrou věc se zapojila i dvacítka lidí, kteří svůj den věnovali převážně úklidovým a zahradnickým pracím v areálu Nemocnice Třebíč. Sekání trávy, plení, prořezávka keřů, ale i malování a drobné údržbářské práce prováděli zaměstnanci Jaderné elektrárny ve čtvrtek 14. 6. po celý den. Stejně se na jiných místech Kraje Vysočina „činilo“ více jak 80 dalších „energetiků dobrovolníků“.

„Dukovanští nikdy nezklamou. Jejich zájem o firemní dobrovolnictví mě moc těší a za pozitivní zpětnou vazbu od neziskovek považuji i jejich každoroční poptávku po našich zaměstnancích,“ uvedla členka představenstva Skupiny ČEZ Michaela Chaloupková. Pro její kolegy bylo za odměnu připraveno drobné zdravé občerstvení.
„Podobné pomoci si vždy vážíme, ale v tomto roce si její význam uvědomujeme ještě více. Díky modernizaci, výstavbě a stěhování jsou naši údržbáři a technici tak vytížení, že na některé věci už skutečně nezbývá čas. Dukovanští dobrovolníci se s nimi rychle vypořádali a patří jim velký dík,“ uzavírá netradiční pomoc JE Dukovany a společnosti ČEZ ředitelka Nemocnice Třebíč Ing. Eva Tomášová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient