Dobrovolníci z Dukovan zkrášlili třebíčskou nemocnici

(Aktualizováno před )

Dobrovolníci z Dukovan zkrášlili Nemocnici Třebíč.
Do páté etapy dobrovolnické akce Čas pro dobrou věc se zapojila i dvacítka lidí, kteří svůj den věnovali převážně úklidovým a zahradnickým pracím v areálu Nemocnice Třebíč. Sekání trávy, plení, prořezávka keřů, ale i malování a drobné údržbářské práce prováděli zaměstnanci Jaderné elektrárny ve čtvrtek 14. 6. po celý den. Stejně se na jiných místech Kraje Vysočina „činilo“ více jak 80 dalších „energetiků dobrovolníků“.

„Dukovanští nikdy nezklamou. Jejich zájem o firemní dobrovolnictví mě moc těší a za pozitivní zpětnou vazbu od neziskovek považuji i jejich každoroční poptávku po našich zaměstnancích,“ uvedla členka představenstva Skupiny ČEZ Michaela Chaloupková. Pro její kolegy bylo za odměnu připraveno drobné zdravé občerstvení.
„Podobné pomoci si vždy vážíme, ale v tomto roce si její význam uvědomujeme ještě více. Díky modernizaci, výstavbě a stěhování jsou naši údržbáři a technici tak vytížení, že na některé věci už skutečně nezbývá čas. Dukovanští dobrovolníci se s nimi rychle vypořádali a patří jim velký dík,“ uzavírá netradiční pomoc JE Dukovany a společnosti ČEZ ředitelka Nemocnice Třebíč Ing. Eva Tomášová.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz