Dobrovolníci budou čistit řeku. Připojte se i vy!

Krajská síť místních akčních skupin Karlovarského kraje zve všechny zájemce v rámci celorepublikové dobrovolnické akce UKLIĎME SVĚT! UKLIĎME ČESKO! k účasti na akci Čištění řeky Ohře. Ta se koná v sobotu 7. dubna 2018, a to po břehu i po vodě. Vyberte si svůj úsek. Pro všechny účastníky je připraveno pohoštění a soutěž o největší kuriozitu. Hlásit se mohou všichni, kterým není  Ohře lhostejná. Čím více dobrovolníků, tím více uklizeného odpadu, a více vyčištěná řeka. Pojďme společnými silami zlepšit naše okolí, pro nás samotné a pojďme ostatním ukázat, že odpadky patří do koše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak