Search
Close this search box.

Do zákazu vjezdu na Ptácké ulici vjel muž bez řidičáku, zasahovala tu i záchranka

Na právě rekonstruované Ptácké ulici bylo v neděli poměrně rušno, hned dvakrát si tu situace vyžádala zásah městských strážníků. Nejprve se zde kolem půl třetí nachytali řidiče, který se nenechal odradit zákazem vjezdu a odvážně do místa se svou fabií vyrazil. Podle velitele městské policie Tomáše Kypty ale nejenže neměl žádné doklady, kterými by se prokázal, navíc tvrdil, že nevlastní ani řidičské oprávnění. „Jelikož vzniklo podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána hlídka policie ČR, která si věc převzala na místě k dořešení,“ dodal Kypta.

V půl deváté večer se na městskou policii obrátili státní policisté ze zdejšího obvodního oddělení s tím, že se na Ptácké údajně pohybuje muž, který je značně dezorientován a patrně trpí duševní chorobou. „Hlídka na místě skutečně zastihla muže s duševní poruchou, který nebyl orientován místem ani časem,“ potvrdil ředitel Kypta. Jeho muži proto zavolali záchranku, která muže převezla na psychiatrii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient