Do reprezentace se vrací hokejista Ondřej Němec,na Channel One Cupu si zahraje i Jan Štencel

(Aktualizováno před )

Českou hokejovou reprezentaci čeká v polovině prosince v Rusku druhý turnaj sezóny, a to Channel One Cup. V nominaci národního týmů na moskevský podnik jsou také brněnští obránci Ondřej Němec, který přehodnotil své rozhodnutí o konci reprezentační kariéry, a Jan Štencel, jenž oblékne dres se lvem na hrudi na druhé akci národního týmu v řadě. Ve výběru kouče Miloše Říhy jsou také bývalý obránce Brna Jakub Krejčík a někdejší útočník Hynek Zohorna. Turnaj se hraje od 13. 12. do 16.12.

Ondřej Němec se Channel One Cupu zúčastnil také v minulé sezóně, včetně domácího zápasu v O2 aréně proti Finsku. Společně s Martinem Eratem se následně po ruském turnaji dostali i do výběru Josefa Jandeče pro Zimní olympijské hry v Jižní Koreji, kde s reprezentací dosáhli na 4. místo a oba hráči Komety poté své bohaté kariéry spojené s národním týmem uzavřeli.

Jan Štencel je v seniorském národním týmu stále nováčkem. V létě absolvoval přípravný kemp v Přerově, v němuž v listopadu přidal na Karjala Cupu první dva ostré starty v národních barvách, a to v Helsinkách proti Finsku a Rusku, kde z mnoha stran sklidil za své výkony velkou chválu. Nyní brněnského beka čeká kompletní turnaj.

Program turnaje Channel One Cup 2018:
Čtvrtek 13. prosince:
16:45 Švédsko – Rusko (Moskva)
17:30 Finsko – Česko (Tampere, ČT sport)

Sobota 15. prosince:
9:30 Finsko – Švédsko (Moskva)
13:45 Rusko – Česko (Moskva, ČT2)

Neděle 16. prosince:
12:00 Česko – Švédsko (Moskva, ČT2)
15:00 Rusko – Finsko (Petrohrad, utkání venku)

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz