Search
Close this search box.

Do reprezentace se vrací hokejista Ondřej Němec,na Channel One Cupu si zahraje i Jan Štencel

Českou hokejovou reprezentaci čeká v polovině prosince v Rusku druhý turnaj sezóny, a to Channel One Cup. V nominaci národního týmů na moskevský podnik jsou také brněnští obránci Ondřej Němec, který přehodnotil své rozhodnutí o konci reprezentační kariéry, a Jan Štencel, jenž oblékne dres se lvem na hrudi na druhé akci národního týmu v řadě. Ve výběru kouče Miloše Říhy jsou také bývalý obránce Brna Jakub Krejčík a někdejší útočník Hynek Zohorna. Turnaj se hraje od 13. 12. do 16.12.

Ondřej Němec se Channel One Cupu zúčastnil také v minulé sezóně, včetně domácího zápasu v O2 aréně proti Finsku. Společně s Martinem Eratem se následně po ruském turnaji dostali i do výběru Josefa Jandeče pro Zimní olympijské hry v Jižní Koreji, kde s reprezentací dosáhli na 4. místo a oba hráči Komety poté své bohaté kariéry spojené s národním týmem uzavřeli.

Jan Štencel je v seniorském národním týmu stále nováčkem. V létě absolvoval přípravný kemp v Přerově, v němuž v listopadu přidal na Karjala Cupu první dva ostré starty v národních barvách, a to v Helsinkách proti Finsku a Rusku, kde z mnoha stran sklidil za své výkony velkou chválu. Nyní brněnského beka čeká kompletní turnaj.

Program turnaje Channel One Cup 2018:
Čtvrtek 13. prosince:
16:45 Švédsko – Rusko (Moskva)
17:30 Finsko – Česko (Tampere, ČT sport)

Sobota 15. prosince:
9:30 Finsko – Švédsko (Moskva)
13:45 Rusko – Česko (Moskva, ČT2)

Neděle 16. prosince:
12:00 Česko – Švédsko (Moskva, ČT2)
15:00 Rusko – Finsko (Petrohrad, utkání venku)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient