Search
Close this search box.

Do Lokte míří Dr. Filipitch, úřadující mistr ČR ve slam poetry !

Tradiční básnické klání proběhne už v neděli 8. dubna v loketské Galerii Café od 17:00 hodin. Půjde o Slam poetry Arénu, což je zmenšený model standardní slamové exhibice, v němž proti sobě vždy nastupují výhradně dva umělci, prezentující se vlastní autorskou tvorbou, a to bez rekvizit a bez kostýmů.

Slam poetry je svébytný umělecký žánr, který vznikl v 80. letech v USA jako opozice proti statickému autorskému čtení. Jde o interaktivní disciplínu, jsou do ní totiž zahrnuti i diváci, na jejichž bedrech leží rozhodnutí, jak celý večer dopadne. Publiku jsou náhodně rozdány bodovací karty, skrze které dávají najevo svůj názor. Slam poetry je žánr performativní, nejde tedy pouze o to, co umělec říká, ale i o to, jak to říká.
V Lokti se spolu utkají Dr. Filipitch, úřadující mistr ČR ve slam poetry, a Klára. Shodou okolností tito performeři tvoří partnerskou dvojici, proto dozajista půjde o neopakovatelnou podívanou!
Vstupné je dobrovolné, doporučená částka je 100 korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient