Search
Close this search box.

Do konce října lze podat přihlášku na Sestru sympatie

Bezchybný účes, dokonalý úsměv, tvář jako z reklamy kosmetického studia, postava hodná titulní strany módního žurnálu. No tak to jsou přesně ty vlastnosti, které skutečně nejsou důležité v soutěži Sestra sympatie, jejíž devátý ročník je nyní v úvodní, registrační fázi. Pořadatelé a ve finále porota totiž nehledají krásnou modelku, nýbrž výjimečnou zdravotní sestřičku. K zařazení do soutěže vlastně stačí jediné – zaregistrovat kandidátku na titul Sestra sympatie na webových stránkách www.sestrasympatie.cz. Ale pozor, musíte si pospíšit, možnost registrace končí již 31. října 2018!

„Motto celého projektu zní: Krása má mnoho podob! A jaké by v případě Sestry sympatie měly tyto podoby být? Měla by v sobě spojovat především sympatičnost a srdečnost, empatii a stylovost,“ doplnila za pořádající agenturu We Make Media její jednatelka MUDr. Ivana Kaderková.

O postupu do finálového kola bude rozhodovat široká veřejnost zasíláním SMS zpráv. Sestra sympatie pak bude zvolena z dvanácti finalistek dne 8. března 2019 v paláci Žofín v Praze, u příležitosti konání 10. reprezentačního plesu sester – Sestry na sál!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient