Dnešní noc v NHL patřila Čechům. Chytil pokračuje ve svém gólovém řádění

Hned pět českých hokejistů se v noci gólově prosadilo v zámořské NHL.

Dařilo se především Pavlu Zachovi, který podruhé za sebou vsítil dva góly. V posledním utkání tak pomohl New Yersey Devils porazit Montreal 5:2.

Do ještě úžasnější formy se v posledním týdnu dostal mladíček Filip Chytil z New York Rangers. Povedlo se mu už popáte za sebou vstřelit gól! Svoji branku proti Islanders vstřelil tento 19letý hráč dokonce už v 1. minutě. Jeho tým pak vyhrál zápas 5:0.

A to není vše. První branku v letošní sezoně vstřelil obránce Michal Kempný z Washingtonu. Radost z gólu pak ještě umocnilo vítězství jeho týmu nad Chicagem.

Už svoji druhou trefu v tomto ročníku zaznamenali Tomáš Nosek z Las Vegasu a Ondřej Kaše z Anaheimu. I tito hráči mohli po zápase usínat s vědomím, že se jejich celkům podařilo získat vítězství.

Střelecké umění našich útočníků pak ještě umocnil dobrými zákroky brankář Calgary Flames David Rittich, který nastoupil už třetí zápas po sobě. Posadil tak na lavičku dosavadní jedničku Mikea Smitha. Rittich si v utkání proti Winnipegu připsal už osmou výhru v sezoně v dosavadních devíti zápasech, do kterých nastoupil od začátku.

Našli se však i další čeští hráči, kteří se zapsali do statistik. Jakub Vrána z Washingtonu si připsal dvě asistence. A Vladimír Sobotka z Buffala zaznamenal jednu přihrávku.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient