Dnešní fotbalový zápas Slovácka se Zlínem bude z pohledu policie rizikový

(Aktualizováno před )

V pondělí 27. srpna se od 18.00 hodin odehraje na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti prvoligové utkání mezi fotbalovými celky 1. FC Slovácko a FC FASTAV Zlín. Toto utkání je z pohledu policie vyhodnoceno jako rizikové a odpovídat tomu bude i rozsah plánovaného bezpečnostního opatření. Jeho hlavním cílem bude zajistit v Uherském Hradišti bezpečnost nejen pro návštěvníky utkání, ale i pro ostatní občany města.

Na předpokládané několikatisícové návštěvě zápasu se budou z velké části podílet i stovky fanoušků hostujícího fotbalového klubu.

V ulicích a nejbližším okolí stadionu bude více než 100 policistů z řad pořádkové a dopravní policie, psovodi, jízdní policie, kriminalisté či členové antikonfliktního týmu. Pořádek budou v neposlední řadě zajišťovat i strážníci Městské policie Uherské Hradiště a pracovníci bezpečnostní agentury.

Nejen samotní návštěvníci fotbalového utkání, ale i náhodní kolemjedoucí musí počítat s případnými komplikacemi v dopravě. Policie proto apeluje na dodržování pravidel silničního provozu a důsledné respektování dopravního značení či pokynů policistů, strážníků či pořadatelů.

Připomíná, že je zakázáno nosit na stadion jakoukoliv pyrotechniku.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz